Aditiva do nafty

MILLERS OILS DIESEL POWER ECO MAX 500ML

 Pokud opravdu chceš dopřát svému vozu jen to nejlepší a mít dobrý pocit ,že mu dáváš vše tak ECO MAX je opravdu to pravé.

Špičková, moderní přísada do nafty zlepšující její spalování, udržující motor čistý. Nyní s více detergenty. Nástupce celosvětově oblíbeného doplňku Diesel Power Sport 4.

 

FS, benzín, 1992-01 - 1997-04, 1991, 85, 115

MILLERS OILS DIESEL POWER ECO MAX - 500ML

 

POUŽITÍ:

Pro použití ve všech dieselových motorech, včetně moderních motorů Euro IV a V. Smíchejte s palivem v poměru 1 až 1000 (1 ml/l). Pro zvýšení účinku lze použít také dvojnásobnou dávku.

 

VÝHODY:

Motory řady ECOMAX jsou vynikajícím technologicky nejnovějším přírůstkem do nafty, který je kompatibilní s motory Euro IV a V a zlepšuje výkon vozidla. Zvýšené množství pracích prostředků čistí motor rychleji a prodlužuje životnost vstřikovačů.

 

Zvyšuje cetanové číslo nafty o 4. Poskytuje rychlejší odezvu na pedál akcelerace a vyšší výkon při nižších otáčkách, což projevuje také nižší spotřebou paliva. Díky mazacím vlastnostem chrání komponenty palivového systému.

 

Uživatelé potvrzují hladší a tišší chod motoru a nižší spotřebu paliva. Lepší spalování a udržování motoru v čistotě výrazně snižuje množství škodlivých látek vylučovaných výfukovými plyny. Chrání palivový systém před korozí. Chrání palivo před stárnutím

 

CHARAKTERISTIKA:

Orientační hmotnost při 150C: 0,936

Teplota zapalování: 600C

Barva: světle hnědá

Nevystavujte slunečnímu záření. Udržujte mimo dosah ohně.

 

Výrobce nejkvalitnějších motorových olejů, převodových olejů a aditiv do paliv. Existuje od roku 1887 a maziva jsou vyráběny v Brighouse v Anglii. Při výrobě produktů záleží pouze na nejvyšší, nekompromisní kvalitě. Jejich hlavním rysem je technologická vyspělost, inovace a flexibilita. Používají nejlepší základové oleje, nejnovější přísady pro jejich výrobu. Je světovým lídrem v oblasti nanotechnologií v motorových a převodových olejích. Výrobky testují v motoristickém sportu. Millers Oils je držitelem mnoha ocenění, a to jak za průlomové technologie, tak za vývoj. Milují automobily a vytvářejí maziva s vášní, s důrazem na nejmenší detaily, aby zajistili nejlepší výkon a maximální ochranu motoru a dalších součástí. Od roku 2008 jsou produkty Millers Oils dostupné v České republice. Od roku 2012 disponuje Millers Oils jednou z nejlepších laboratoří v Evropě, která zabývá výzkumem maziv.

 
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu